Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖDEME DEFTERİ VERMEK

18.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı
Merhaba rüyamda annemin yazlığındayız.Ben biraz dolaşırken gökyüzüne bakabileceğim bir sandalyeye oturuyorum sandalyenin ayağı bir kalın kumaş iple bağlı bir yere.Gökyüzünde yıldızları görüyorum beni dinlendiriyor.Bir de küçük küçük uçuşan böcek gibi bir şeyler var daire çizecek şekilde sürü halinde uçuşuyorlar gökte.Şort giymişim bacaklarım çıplak olduğundan sivrisinek konuyor gibi hissediyorum.Kuzenim defterini veriyor.Bunu daha önce gördüm diyorum ona.Ödemeler var diyor.Muhasebe defteri gibi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayalleriniz var ama bir yanınızdan hayatın gerçeklerine sıkı sıkı bağlısınız. Boşa hayal kurmuyorsunuz ya da hayalleriniz olmayacak şeyler değil. Oysa ki hep fazlasını düşlemek gerekiyor. Ufkunuz ne kadar açık olur, hayalleriniz ne kadar büyük olursa elde ettikleriniz de o denli büyük olacaktır. Siz sanki kendi dünyanıza hapsetmişsiniz hayallerinizi, ötesinde bir arzunuz yok. Bunun nedeni sizi gerçek hayata bağlayan uyarıcılar olabilir. Sivrisinekelr bunları temsil ediyor. Kuzeniniz ya da siz mecburi bir ödemeye maruz kalabilirsiniz ve bu durum biraz sıkıcı olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA