Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ODAYI GENİŞLEMİŞ GÖRMEK

11.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
Merhaba Kahin Hanım; Rüyamda öleli yıllar olan öğretmeni iş yerime amirim mühendis olarak gelmiş gördüm ki şimdiki bu haziran sonu emekli olmayı planlıyor.Odamın açık kapısından koridorda yürürken bana baktığını görüyorum.Sonra yeni bütün dilimli ekmekle odaya girince başka artık dilimli ekmekleri görüp:"Biz ekmeği ziyan etmeyiz"diyorum.Çekmecelerimi gösterirken "dağınıklığı çabuk yaparçabuk toplarım diyorum"İşyerim aynı ama odam ileriye doğru genişlemiş.Şimdiki amir gidip yenisi mi geliyor?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni amiriniz geliyor ve hayatınıza yeni dünya görüşleri katıyor. Siz maddiyata odaklanmış birisiniz; işi sadece maddi yaşam olarak düşünüyorsunuz. O ise manevi yönü kuvvetli birisi, belki sizin anladığınız anlamda dini bir maneviyat değil bu ama bakış açısı insani biri bu. Sizin hayatınız, hayatı algılayışınız bu insan sayesinde değişecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA