Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ODADA OLMAK

28.05.2011

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sinem Eser
Rüyamda iki oda olan bir yerdeyim. Bu odalar kapılarla birbirlerine bağlı içeriden her ikisininde camları yok. Yalnız bir tanesinin sokak kapısı var. İç taraftaki odanın tavanında lamba var.Işık yanıyor. Orayı mutfak yapmayı düşünüyorum.Kapısı olan odaya geçince de kapının arkasında yıllar önce ölen babaannemi oturur vaziyette buluyorum.Rüyamda eşimden ayrılmayı da düşünüyorum.O eve nasıl yerleşeceğimin planlarını yapıyorum.Babaannem de eşimle ilgili olumsuz bir sürü şeyler söylüyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Sinem, bir konuda eşinden baskı görüyor olmalısın, kendini bir çıkmazda hissediyor ve üzülüyorsun. Bir şey yapmak istiyor ama ondan çekiniyorsun. Bu ruhsal karmaşan rüyana yansımış. Babaannen geçmişle ilgili üzerinde çok konuşulan bir konunun seni bu günlere getirdiğinin temsil eden bir simge. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA