Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA OCAKTA YEMEK UNUTMAK

29.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Helios
Ocakta yemek unutmuşum. Uyuyorum bu sırada. Biri almış yemeği ama kalktığımda tezgahta hala kaynıyordu tepsi falan cok sıcaktı. Sonra tanıdık biri eve geliyor ve eve girmesi için kendi kanında yıkanması gerektiğini söylüyor. Kanında yıkanıp öyle girmiş. Evde otururken sürekli diken üstündeyiz. Her sese kalkıp bakıyoruz falan. En son erkek arkadaşıma annemleerin yatak odasına baktırıyorum. Yine bir şey yok. Yatağın üstünde babamın kıyafetleri var. Onlaru tut yatağı düzelteyip deyip uyanıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir gelir için gereken süreyi aşmış, atlamış, unutmuş olabilirsiniz. Ama yine de bir kayıp yaşamayacaksınız. Aileden ya da arkadaşlarınızdan biri yakınlarından ayrılacak ama bu ses getirecek bir durum olacak. Gelişmeler sizi de rahatsız ve huzursuz edecek. Hep bir haber bekleyecek, endişeleneceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA