Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA NOTLARIN DÜŞÜK OLMASI

25.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Durunun Annesi
Rüyamda öğrenci gibi ilk dönem karnesi almışım karnede notlarım hep 2. Derslerden sınıfı geçebilmem için 2. dönem almam gereken puanlar yanlarına yazılmış 54 gördüm mesela. En düşük not aldığım dersten ikinci dönem 87 puan almam şartmış. Eşim bu dersin ders notlarını öğretmen bana vermediği için kötü not aldığımı söylüyor. Ve o an gözümün önünde canlanıyor ben bir okul sırasında oturuyorum öğretmen beyaz ders kağıtları veriyor ve son sayfa bana verilmiyor o sayfada o dersin notları var oysa ki.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı şeylerden haberiniz yok, bu nedenle de davranışlarınızı değiştirmiyorsunuz. Rakamlar farkındalığınızı yönlendirmeniz gereken şeyleri haber veriyor. 54 evlilikte istikrarı ve bağlılığı temsil eder. 87 ise mutluluk için üretimin şart olduğunu. Evliliğinizle ilgili gelişmeleri bu ipuçlarına göre değerlendirin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA