Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA NİŞANLININ ALDATMASI

09.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yusuf
Şuan nişanlıyım gerçekte görücü usulü sayılır rüyamda nişanlım olan kız la bı sebepten küçük bi tartıştık ailemin evinde ve oraya başkası da gelmiş o esnada Nişanlınım kız kardeşi için ama kaynanam benım nişanlım ona veriyor du ve hemen TV karşısında o çocuğun dizinde Yatmak başladı çocukla Nişanlınım elini yüzünü sıkmaya başladı bir m0ddet sonra benim ona taktığım yüzüğü çıkardı onunkini taktı parmağına bana gösterdi de dim niye benimkini takmıyorsun artık almayacağım onunkini takacağım diyere
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Şimdi yazdıklarınızı bir okuyun; ne anladınız? Ben bir şey anlamadım. İlk kez rüya gönderdiğiniz için de geri çevirmek istemedim. Siz nişanlınızın elinizden kaçmasından endişe ediyorsunuz sanırım. Büyük ihtimalle bu bir bilinçaltı rüyası. Bir daha rüya göndermeden önce kontrol edin lütfen, siz yazdığınızı anlamıyorsanız benim anlamam imkansız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA