Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA NİŞANLANMAK

07.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gül yaz
Rüyamda evlenmeye karar vermişim biriyle nişanlanacakmışım bu kişi kızkardeşimin eşi yada ona benzeyen biri tam emin degilim ama rüyamda o diye biliyorum hatta oturacagım evi görüyorum 4-5 katlı binanın en alt katıymış.sonra kendimi o 4-5 katlı binanın en yuksek katındaydım damında oturuyordum sigara içtim nişanlacagım kişide yanıma geldi yumurta yiyordu.ordan inmeye karar veriyorum elimde iki sigara var ikisindende içiyorum birini bitirip attım digerinide atıp aşagıya inecekmişlim ama uyandım o sırada.kızkardeşimde benim evlenip oturacagım evdeymiş
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir ortak iş için fırsat yakalayacaksınız. Bir dedikodudan etkilenseniz de bu rüya hedeflerinize ulaşmak için önemli bir şansınız olacağını söylüyor. Kızkardeşinizin ve eşinin bu konu ile bir ilgisi olabilir hatta ortak hareket edeceğiniz kişi damadınız da olabilir. Ama bu kişi sadece bir yönü ile ortak iş yapacağınız kişiyi de tanımlıyor olabilir. Mesela ismi ile ya da işi ile ilgili olabilir bu benzerlik. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA