Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA NİŞANLANMAK

15.05.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen jamal
Arkadaşım nevinin kocası ismail abi ile nişanlıymışım.köydeki acı su çeşmesinde su dolduruyorum.bir adam var orda .bana nişalanan senmisin diyor.parmağımdaki alyans ile oynayarak evet diyorum.sonra nişanlım ismail abi geliyor çeşmeye. tam yanıma gelirken kurnadan su akan yalağın içine sanki kötürüm olmuş yada bir anda ayakları bağlanmış da düşüverdi.bacaklarını hareket ettiremiyordu.sonra evdeyim. nevin abla bana gelmiş. küçük bir hediye paketi verdi. onu bir tezgaha koymuşum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir ortaklık teklifi ya da maddi bir şans yakalayacaksınız. Gördüğünüz erkek sadece bir sembol olabilir. Onun işini, memleketini, konumunu düşünün. Bunlara benzer şeyler bir ipucudur sizin için. Ancak rüyanız bu konuyu iyice düşünmeden karar vermemeniz konusunda sizi uyarıyor. Karşınızdaki insanlar düşündüğünüz kadar güçlü olmayabilirler, hatta yetersiz olmaları bile söz konusu olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA