Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA NEHİRDEN AT GELMESİ

13.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sebi
Sevdiğim insanı 1 yıl önce zorla evlendirdiler ailesi,rüyamda eşine beni anlatıyordu ki gerçekten anlatmış sora söyledi bana ,sora ben eşiyle arabaya biniyorum arabayı eşi kullanıyor,ama benim o kız olduğumu bilmiyor,yeşillik bi alana geliyoruz,sağ tarafımızda yemyeşil bi nehir var birden uzaktaki yeşillikte bi at görüyoruz aman ALLAHım bu nasıl bir at,açık kahverengi,büyük iri,uzun,at koşarak yanmzadki nehre giriyor sora cıkıp arabanın üstüne gelince ben koşarak kaçıp uzaklaşıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhsal boyutta bu bayan sizin arkadaşınız ya da ruh ailenizden biri. Onun ruhu, sizin ve eşinin çektiği ızdırabı anlıyor.Ve ruhsal boyutta sizin yaşadığınız acıların karşılığının verileceğini haber vermişler size. Öyle güzel şeyler elde edecek, isteklerinize arzularınıza o kadar kolay ulaşacaksınız ki siz bile hayrete düşebilirsiniz. Tek sorun korkmanız; korkmazsanız ve elde etmek için bir hareket gösterebilirseniz hayatın ödüllerini elde edeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA