Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA NAMAZ KILMAYANLARIN NAMAZ KILMASI.."RÜYADA NAMAZ KILMAYANLARIN NAMAZ KILMASI

20.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen bayx3434
Slm ben boşanma sürecinde olan bir bayım 1,5 yıldır eşim ile ayrı yaşamaktayız bugün eşim ve kız kardeşim ile aynı odada uyurken sayı olarak12tane ve üzerinde sivri sineklerin verdiği rahatsızlık nedeniyle uykumdan uyanıyorum sivrisinekleri öldürmeye çalışırken eşim ve kızkardeşimde uyanıyor ve eşim ile beraber sigara yakıp konuşuyoruz ve ben odadan dışarı çıkıyorum odaya döndüğümde eşimin ve kızkardeşimi namaz kılar ken gördüm normalde ne eşim nede kız kardeşim namaz kılmazlar ben uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri 12 Tane olan nedir anlamadım. Sivrisinekler ise bu rüya sıkıntılı geçecek bir yılı temsil eder, bu sürede kendinizi hep rahatsız hissedebilirsiniz. Eşiniz de siz de efkarlısınız. Boşanma aşaması ikinizi de yıpratmış ve üzmüş. Namaz kılmak çok çeşitli yoruma tabidir. Genellikle sürecin sonunda murada ermeyi, duaların kabulünü simgeler. Ki bu durumda bir yıl sonra barışmanız, bir araya gelmeniz söz konusu olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA