Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA NAMAZ KILMAYA NİYET ETMEK

30.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı Gelin
Merhaba rüyamda annemle sabun satan dükkana giriyoruz şişe içinde sıralı renkli renkli sıvı sabunlar var. Ben lacivertinden alalım diyorum. Annem de tamam diyor. Lacivert sıvı sabun alıyoruz. Annemlerin sokağındayım çok şişman bir bayanla yürüyorum. Önde bir beyaz araba gidiyor ona bakıyoruz.Sonra evdeyim namaz kılmak için altıma uzun etek arıyorum.Başka bir şey geliyor elime tulum gibi bunu atayım diyorum.Arıyorum dolapta bulduğumu görmedim.Namaz kılmıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz geleceği gören ve annenize göre daha olgun birisiniz. Anneniz bunu biliyor ve kabul de ediyor aslında. Anneniz tarafından olan akrabalarınızın hayatlarını karşıdan gözlemliyorsunuz ama pek de karışmak istemiyorsunuz. Belki bir iki kişi var sizin gibi düşünen ve anlaşabildiğiniz. Kendi isteklerinizi yapabilmek için çözüm arayışına gireceksiniz ama şartlar pek elvermiyor bu sıralar, biraz beklemekte fayda olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA