Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA NAMAZ KILMAK

20.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Memur öğretmen
Öğretmenim ancak atanamadığımdan memur olarak çalışmaktayım,pazar günü kpss ye gireceğim ancak sınav öncesi söyle bir rüya gördüm: Devasa büyüklükte çok güzel ve cok aydınlık ferah bir camide cemaatle cuma namazı kılıyorum 4 rekat sünneti bitirdim nasıl olduysa imam namazı bırakıp ayrılıyor acil işi çıkıyor ben de bu arada hastane işlerim varmış bunu halletmek için camiden çıkıp hastaneye gidiyorum daha sonra tekrar camiye gelip imamın gelerek bize namaz kıldırmasını bekliyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İnancınızla ve azminizle hedefinize ulaşmak için çaba sarf ediyorsunuz. Aydınlık cami umutlarınızı temsil ediyor. Kısa süreli olarak başka bir işte çalışmanız hastaneye gitmenizle sembolize ediliyor olabilir. Şu an yaptığınız işi bilmiyorum ama sağlık sektörü ise yorum budur. Başka bir olasılık ufak bir rahatsızlık nedeniyle hedefler için mücadeleyi bir süreliğine bırakmanızı sembolize ediyor olabilir. Her nasıl ise geriye dönecek ve kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Ama rüyada sonucu görememişsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA