Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA NAMAZ KILMAK

19.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dream
Rüyamda eski erkek arkadaşımla bizdeyiz birlikteyken birden olduğumuz yer gemi gibi sallanıyor sanki bir havuzda gemideymişiz biri bizi alttan kaldırmış gibi hatta ben öyle olduğunu söylüyorum bana korkma diyor ailem birlikte olduğumuzu ve onun bizde olduğunu biliyor sonra o aşağı iniyor benide annem birşey için çağırıyor bi bakıyorum evde bir sürü insan var akrabalar eski sevgilimde bir odada namaz kılıyor gerçekte dini konulardan oldukça uzaktır bende görünce çok şaşırıp mutlu oluyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanızın başı sizinle onun kadersel bir süreçte bir arada olduğunuzu ama bunun da bir macera olduğunu söylüyor. Yaşanmış ve bitmiş. Rüyanın ikinci bölümü habercidir. Başkasının namaz kılması bazen muradına ereceğini gösterir ama bazen de vefatın habercisidir. Umarım ikincisi gerçek olmaz. Evdeki kalabalık, sizin kafanızdaki düşünceleri temsil ediyor, karışık düşünceler içine gireceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA