Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA NAMAZ KILMAK

19.01.2012

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen suskun
Ailem,erkek arkadaşım babası denize gidiyoruz babası ablamdan çarşaf istiyor.ablam glp bende alıyor namaz kılmak için istemiş.hepimz namaza duruyoruz ama babası namaz kılarkn kendi ekseni etrafnda dönüyor ve birden kırmızı bi başörtüsü ve kıyafet giymiş allah allah diye dairesel yuvarlanıyor.zikir gibi yerde kendini ordan oraya atıyor.annem şafi diyr.alevi olduklarnı ailemden gizliyorum gerçek hayatta erkek arkadaşımı arıyorum babasını engellesin annem öğrenecek diye ama onlar namaz kılmaz zate
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya, büyük ölçüde, erkek arkadaşınızın ailesinin dini inanışları nedeniyle duyduğunuz kaygılardan kaynaklanıyor. Babasının çok büyük bir isteği, tutkuyla arzu ettiği bazı şeyler gerçekleşebilir. Ama rüya, bu tutkuların, bu kişiyi yıpratacak kadar büyük ve hırpalayıcı olduğunu söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA