Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA NAMAZ KILANLARI GÖRMEK

30.05.2011

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melek Gündüz
Rüyamda caminin içinde namaz kılan kadınlar gördüm. Sonra başka bir yerde ahsap yeni bir ev gördüm. Köydeki evimdeydim. Bahçede gökyüzünden altin tozu yağmaya başladı. Sevinçle bahçeye koştum. Altın tozu üzerime yağıyordu. Bu durum çok hoşuma gidiyordu ve herkesi yanıma çağırdım. Yerden altın parçalarını toplamaya başladım. Avucumun içine koydum. Taş parçalarını da alıyorum ve "Kalp şeklinde süs olarak vitrine koyarım." diyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada başkalarının namaz kıldıklarını gören kişi, ruhsal rehberler tarafından korunmakta ve yönlendirilmekte demektir. Senin de sorunlu bir dönemin ruhsal yönlendirmeler sayesinde son bulacak ve sevgiyle ilgili güzel gelişmeler yaşayıp mutlu olacaksın. Tek sorun çevrende seni kıskananların olması ve mutluluğunun dedikodularda konu edilmesi. Bunlara aldırış etmeye gerek yok, her zaman bu kadar mutlu olamıyoruz. Keyfini çıkarmaya bak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA