Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA NAMAZ KILAMAMAK

27.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kupll
‘Rüyamda namaz kılmaya çalışıyodum ama ısrarla kılamıyordum ya sureler karışıyodu yada çevreye bakıyodum,nasıl kılınacağını karıştırıyodum.Israrla namazı bozup bozup yeniden namaz kılmaya çalıştım ama kılamadım.En son kılmaya çalışmamda namazda hemen yanımda başı kapalı bir kadın vardı ve o sürekli benim dikkatimi dağıtıyordu dağıttığı için yanımdakinin şeytan olduğunu düşündüm ve namazı bozup anne babamın yanına gittim onlara ağlayarak anlattım namaz kılamadığımı,korktuğumu söyledim’ ve uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İbadete odaklanamamak inançlar için yeterince çaba sarf edemediğinizi düşünmenizden kaynaklanır. Dini inançlarınızla ilgili korkularınız bilinçaltınıza yer etmiş. Oysa ki yaşamanız bile bir ibadet. İnanmak gönül işidir, ibadetler şekilden ibarettir. Eğer bir ibadeti sadece korku yüzünden yapıyorsanız ibadetin size bir faydası olmaz. İbadetler, ilahi katlarla aranızdaki örtünün kalkmasına yardım eden ritüellerdir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA