Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA NAMAZ KILAMAMAK

26.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ali
Rüyamda camide hoca ile namaz kıldıktan sonra camide yemek veriliyodu ben de farz namazımı kılmak istedim yemeği sonra yiyecektim. namazımı bir türlü kılamıyordum bişiler engel oluyordu 2 kişi benle dalga geçti soyumlan veye dinimle .kavga ettim sonra onlar birbilerine suçu atıp kendileri kavga etmeye başladı etrafımda 100 lerce çocuk vardı gülüyolardı eğleniyolardı abim kavga edenler gençleri ileri götürdü sonra camiye geldim kuran sesi. 1 çocuk gördüm kız gözü büyük sordum adım meltem dedi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İsteklerinizi nasıl oluşturacağınızı bilmiyorsunuz. İnançlarınızla ilgili düşünceleriniz tam oturmamış. İçsel olarak farklı şeyler hissediyorsunuz ama yine de en doğru olduğunu düşündüğünüz yoldan gidiyorsunuz. Bilinciniz, bilinçaltınızı ikna etmeye çalışıyor sanki. Bu rüya içinizdkei bu karmaşık hislerin bir yansıması. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA