Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA NAMAZ ESNASINDA İDRAR KAÇIRMAK

08.10.2012

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen seldacık
Rüyamda benden hiç hesapsız ca aniden ayrılan.sevgilimin hiç görmediğim teyzesini gördüm.araba kullanıyordu yokuş aşşağı ve dangıl dungul,bende yanıdaydım ve şaşkındım.sonra bir eve girdik o evde teyzesi namaz kıldı ama tuhaf bir şekilde ve kılarken seccadeye afedersiniz küçük abdestini kaçırdı.sonra bir başka bayan belirdi güya komşularıydı.sevgilimden haber verdi o yazlıkta.onaylamadıkları bir ilişki yaşadığını söyledi.bu ne anlama geliyor.teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevgilinizle ilişkiniz tıpkı arabanın yokuş aşağı gitmesi gibi gürültülü bir şekilde gitmiş ve istenmeyen şekilde de sonuçlanmış. Şimdi bir kadın, eski sevgiliniz için dua ediyor, bu kişi ailesinden biri belki de gerçekten teyzesidir. Bu kişi çok üzüntüde, bu nedenle hastalanabilir. Eski sevgiliniz pek onaylanmayan şeyler yapıyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA