Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA NABZI ÖLÇMEK

10.07.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İremozturkkk
Evde birkaç birşey hazırlıyorum yolculuk için daha sonra yürüyerek hiç bilmediğim bir caminin yakınındaki banka oturuyorum sonra sevdiğim çocukla otobüsün orda buluşuyoruz otobüse annen ve kardeşim onunda kardeşi biniyor ben sevdiğimin tam karşısına oturuyorum yüz yüze bakıyoruz kardeşi de karşımda muhabbet ediyoruz ve kardeşi ara sıra nabzımı ölçüyor sonra bir anda ben iç çamaşırı almaya gidiyorum beğenip alıyorum uyandım sonra da yorum için şimdiden teşekkür ederim :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kardeşi sizin ilginizin ya da sevginizin farkında ve hatta sizi test ediyor arada. Hayat yolculuğunuz inançlarınızla birlikte duraksama gösterebilir. İçten gelen sesiniz size sevgiyi bulmak için çabalama, artık bekle sadece diyor olabilir. Aynı otobüste olmanız sevdiğinizle aynı çevrede yaşadığınızın işareti. Eğer böyle değilse yakında aileler tanışacak olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA