Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA MUTLU OLMAK

23.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bahar
Rüyamda bissürü arkadaşım vardı kutlama gibi biley yapıyorduk Emrehan ve aliyi gördüm dersaneden yakın arkadaşlarım benim üstümde mavi bi elbise emrehanın üstündede mavi bir takım elbise vardı Ali'nin üstünde siyah bir takım elbise vardı beni almaya gelmişlerdi başka bişey hatırlamıyorum rüyamdan uyandığımda çok mutlu uyanmıştım kalbim heyecandan hızlı hızlı atıyordu ve büyün gün mutluydum o rüyayı gördüğüm için rüyandan uyandığımdada sabah ezanı okunmamıştı yorumlayabilirseniz sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Neden mutluydunuz ben anlamadım. Rüyadaki duyguyu tam olarak anlatamamışsınız ama rüyalardaki mutluluk gerçek yaşamdaki mutlulukların habercisidir. Arkadaşlarınız işsiz ise ya da eğitim konusunda haber bekliyorlarsa güzel haberler alacaklar. Takım elbiseler bunu temsil ediyor olabilir, tabii her zaman takım elbise giymiyorlarsa. Mavi giymeniz de hayallerin gerçekleşeceğini haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA