Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA MUTLU OLMAK

07.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nilsu
Rüyamda küçük bir kızın annesi kızım sen cennete gidiceksin dedi kızda bana abla ben gerçekten cennete mi gidicem dedi bende evet sen cennete gidiceksin dedim oda beni kim cennete göndericek dedi bende allah dedim o seni kendini bildiğinden iyi biliyo senin kendinden haberin yokken onun haberi var dedim sonr dediklerim anne karnı gibi bir yerde tekrarlandı sonra acayip huzurlu mutlu bir his geldi içime ama çok güzel bir histi herşeyden güzel bir histi sonra uzay gibi bir yerde sayılar gördüm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gördükleriniz bilinçaltınızın ürünleri. Cennet-Cehennem gibi kavramlar bir mekandan çok bir hali anlatırlar. Ancak insan idraki bunu anlayamadığı için sanki birer mekanmış gibi tanımlanırlar. Siz çevrenizdeki konuşmalardan etkileniyor sonra da başkalarını aynı tip konuşmalarla etkilemeye çalışıyorsunuz. Rüyanızda üzerinde durulacak tek konu mutlu olmanız. Rüyalardaki mutluluklar gerçek hayattaki mutlulukları temsil ederler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA