Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MÜSLÜMANLARA SALDIRILMASI

16.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esmer
Müslümanlar camideyken disarida kara giyinmis cirkin suratli biadam ve birkac adamlari varmış hiristiyanlari kışkırtıp camiye gondermisler hiristiyanlarla muslumanlari birbirine katmışlar bn engel olmaya calisiyomusum haber veriyomusum müslümanlara minarenin taslarini sokup yikmaya calisiolarms taslari birbirine atiolarmis bnada eskiden tanidigim bi arkadasim minareye çıkıp taslari bana atiomus bnde canimin acidigini soyleyerek bikac tane ona karsilik verip korunmaya çalışıyormuşum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Elbette ki bu bir bilinçaltı rüyası. İnanç çatışmalarına ilişkin şeyler konuşuluyor ve siz bunlardan etkileniyorsunuz. Kendi dininizin inananlarını mağdur taraf olarak görme eğiliminiz oluşmuş. Ama karşı inançlarla bir arada yaşıyorsunuz aslında. Belleğinize yerleştirilmeye çalışan nifak tohumlarına izin vermeyin. Allah'ın bütün kulları birdir ve inançlar da her biri kendi içinde özeldir. İnanmanız gereken din değil Allah'tır. Bu şekilde herkesi ve yaratılan her şeyi eşit görürsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA