Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA MUM KOYMAK

30.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Samdan Mum
Eski sevgilimle arabalan gidiyoruz elini uzatip benim elimi tutuyor. Sonra birden disardayiz yerde bir bisiklet var bizim.Biri gelip üstüne Samdan icinde beyaz yanan mum ve kagit koyuyor. Gidiyorum samdana elime alip kagidi bakiyorum kagit ceza bisiklet yanlis yerde duruyormus. Sonra adamin pesinden gidip Patronun tel aliyorum Patronunla konusuyorum anlatiyorum sonunda Patronu birsey diyemiyor haklisin gibisine.Yanimdada 2-3 insan var onlarda bana kafalan sen haklisin gibi isaret ediyorlar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınız güzel giderken bir yanlış nedeniyle umutlarınız da sönmüş. Siz bu ayrılıkta hala kendinizi haklı çıkartmaya çalışıyorsunuz ama evren size ceza kesmiş aslında. Ama sevgi ile ilgili duygularınızı köreltmeyin, mum hala yanıyor, yeniden aşık olacaksınız. Size tavsiyem bu kez aynı hataları yapmamanız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA