Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MUHABBET KUŞU GÖRMEK

18.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen blmr brnc
Merhaba rüyadan çok etkilendim.eski evimizin balkonundayım süngerimsi siyah bir canlı var hayvan gibi ismine kara diyorum. Buçok hızlı hareket ediyor onu aşağı atmak isterken evin içine giriyor yakalayamıyorum.odama geliyor kafeste iki muhabbet kuşu var kara yem kaplarında sıkışmış.Kafesi açıyorum karayı sağ elimle sımsıkı kavrıyorum ama inanılmaz güçlü. Onu camdan atmak isterken muhabbet kuşları kaçıyor.Dönsünler diye kafesi cama tutuyorum onlarca rengarenk muhabbet kuşu başıma uçuşuyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınızı cehenneme çevirecek biri ile tanışacaksınız. Evrenin kötü yüzünü temsil ediyor bu kişi. Kıvrak zekalı, negatiflikten gelen, kötü ve güçlü birisi. En iyi dostlarınızı onun yüzünden kaybedebilirsiniz. Böyle bir olayı daha önce yaşadıysanız yakında onun yüzünden yitirdiğiniz dostluklar hayatınızı yeniden şenlendirecek demektir. Ama bu kişiye çok dikkat edin, rüyada onu evden uzaklaştırmış mıydınız? Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA