Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MOTORSİKLETE BİNMEK

25.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fC
Bir trafik çevirmesi görevlisiydim.Eski sevgilimi bekliyordum ama bir türlü gelmiyordu o.Trafik çevirmesi bitti bir minibüsle geri gidiyorduk Ben yolda inip bir motorsiklete bindim çok hızlı bir motordu.Ben bayağı bir hızlanıp geçtim minibüsü yol ayrımı vardı arkama baktım belki diğer yoldan giderler diye ama benim gittiğim yoldan geldiler sonra gideceğimiz yere vardığımızda kaza yaptı minibüs ama herkes bi 20-30 saniye sonra sapasağlam çıktı dışarı.Nedense tam kaza yaptıkları an Ben kaza yaptırdım zaten birşey olmazdedim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski sevgilinizin hayatına müdahale etmek istemişsiniz ama olmamış. Sonra da artık onu unutmuş kendi sosyal çevrenizdeki gailelere çevirmişsiniz yüzünüzü. Bir yakınınız bir hastalık atlatacak ama önemli bir şey değil. Ve akabine siz bir maceraya atılacaksınız. Yaptıklarınız çevrenize zarar verebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA