Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MORARMIŞ BİRİNİ GÖRMEK

06.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ali tosun
İyi günler. ben rüyamda bir kadın gördüm. vucudu dövme idi. yüzü de mosmordu sanki dayak yemiş gibi. ne oldu dedim yüzüne ve sonra bakabilirmiyim diye sordum. yaklaşınca siyah siyah benek olduğunu gördüm. yani vucudundaki dövmeler duruyordu fakat bana yaklaşınca yüzündeki morluk geçmiş. benek benek lekeler vardı. sonra elimden tuttu bak diye. acayip bir elektrik çarpması gibi birşey oldu ve uyandım titreyerek. sanki elektrik çarpmış gibi oldum. bunun anlamı nedir acaba
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Muhtemelen astral seyahat yaptınız, ara boyuta yani yeni ölenlerin bulunduğu bölgeye geçtiniz. Yeni ölenler maddi bedenlerini korumaya çalıştıkları için kendilerini sık sık morarmış şekilde tasvir ederler. Elektrik çarpması ise ruhsal alanda onunla temas ettiğinizi haber veriyor. Ara boyut hakkında yaptığım yorumları, arama bölümüne "yeni ölen" yazarak okuyunuz. Rüyanızı daha iyi analiz edebileceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA