Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MOR KAŞIK GÖRMEK

27.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Deniz
Rüyamda kimsenin gidemediği güzel bir adaya iki kişiyle beraber gitmiştim berrak tertemiz bir deniz vardı. Dalgalandı su yüzümuze vurdu. Bir gerçeği öğrendim orada megerse mühendislik okumaya hakkım varmış normalde işletme son sınıf öğrencisiyim. cok kararsız kaldım napacagimi bilemedim şimdiki bolumumu cok seviyorum ama diye düşündüm. Büyük bir anfiye sınava girdim. Mor bir kasik vardı önümde o yan sirada oturan erkegn masasına yaklasti çocuk bana kızarak al şu kasigini dedi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizi kendinize getirecek bir değişim olacak. Birdenbire farkında olmadığınız şeyleri anlayabilirsiniz. Bir iş bulmanız, bir iş için sınava ya da elemeye alınmanız söz konusu olabilir.Siz ileride otoritenizle ve bilgin kişiliğinizle ekmeğinizi kazanacaksınız ve şimdiden bunun temelleri atılıyor. Ruhsal alemde sizi, geleceğinizin parlaklığı nedeniyle kıskananlar olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA