Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA MOR GİYMEK

14.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Derinöz
Ruyamda mor bi kiyafet giymisim bi kalabaligin icindeyim ordan birininde bi kopegi var onunda rengi mor kopek surekli benim yanimda duruyo ve bacagimdan tutuyo beni isirmiyo ama ben korkuyorum ama kopektebyanimdan gitmiyo.sonra ulkeyi yoneten kisilerinin devrilip yerine baska bi partinin geldigini ngoruyorum ben ulkede kaos olacakndiye canim sikiliyo fakat hersey cok daha iyi olmus televizyondan seyrediyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Mor giymek.. Ruhsal sıkıntılarınızın tavan yaptığı bir dönemdesiniz. Doğru düşünemiyorsunuz ve karar vermeniz sakıncalı olabilir. Üstelik en yakın arkadaşınız da sizin durumunuzda. Yani sizi telkin edecek birisi de yok yanınızda, aksine o da sizi yanlış yönlendirir. Ki öyle de oluyor, belki harekete geçseniz atacaksınız üzerinizdeki bu duyguyu ama o arkadaşınız sizi korkutarak ya da yanlış telkin ederek buna da izin vermiyor. Ülke gelişmeleri bilinçaltınızın ürünleri olabileceği gibi geleceği de görmüş olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA