Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MİNİBÜSE BİNMEK

06.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zehra
Rüyamda kalabalık bir ortamdaydım eşimin bir sürü akrabası vardı eşim bir den hadi gidiyoruz dedi minibüse bindik minibüsün içinde eşimin bir erkek akrabası ve onun çocukları felan doluydu arkada bir otele gideceğimizi öğrendim kızdan ve spor için gidiyormuşuz oraya.otel yolunda mezarlıklar vardı .odamda vakit geçirmek için oda anahtarlarımı istedim lobiden bir tomar anahtar verdiler. Kimin anahtarı olduğu üstünde yazıyordu eltimin ismide vardı birinde anahtarla 7 numaralı odaya doğru yürürken lobici bize o odayı kimsenin istemediğini söyledi manzarasından dolayı. Odaya girdiğimizde küçük bir sürü yatak vardı ve hepsinin üstünde ceset vardı 5-10 tanede eşimin cesetini gördüm kimisi çürümüştü pencereden mezarlık görünüyordu lobiye döndük küçük bir kız bana gelinimizin ve başkabirkaç insanın bnm için kötülük düşündüğünü söyledi ve gerçek olan ama bnm yeni öğrendiğim bir kaç bilgi aktardı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kalabalık, akrabalar bazen bir vefatı simgeler. Öyle değilse bile en azından bir sorundur. Bu durum size rahatlama getirecek yalnız. Bir çok kişi bu durumdan faydalanacak ve biri de sizsiniz. İşin sonu ne olur diye merak edeceksiniz. Biraz çaba ve endişe ile geçecek bir süreç olacak önünüzde. Bu bir miras meselesi olabilir ve böyle ise kendinize haksızlık edildiğini düşüneceksiniz. Belki de kızın söyledikleri sizi uyarmak içindir. Neyse ki kendinize güveniyorsunuz ve bu durumu lehinize çevirecek gücünüz var. Eşinizden desteğinizi eksik etmeyin çünkü en çok yıpranacaklardan biri de odur. Cesedini görmeniz üzüntülü olacağını söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA