Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MİNİBÜSE BİNMEK

25.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen SERKAN
Üniversitede okurken eski ev arkadaşımla şehirler arası otobüse yetişmeye çalışıyoruz. yoldan bir minibüse biniyoruz ve ev arkadaşım bizi ara sokaklarda hızlıca götürmeye çalışıyor, otobana bağlanmak için yan yolları kullanıyoruz bizden ormanın içinde karlı kaygan yola geliyoruz. araba kayıyor ve atlıyoruz arabadan. ben karlar içinde yabani donmuş fakat yaşayan atların içine düşüyorum. daha sonra bir mücadele kaçmaya çalışıyorum. Büyücü olarak tahmin ettiğim bir kızla mücadele ediyoruz ve bana y
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski arkadaşlarınızla birlikte bir ekibe katılabilirsiniz ya da belki de katılmışsınızdır. Ancak bu rüya işlerin sarpa saracağını haber veriyor. Beklentilerinizin tersine gelişmeler olabilir. Murat ettiğiniz şeylere kavuşacaksınız ama yalnızlık nedeniyle onları değerlendiremeyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA