Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MİNİBÜSE BİNEMEMEK

30.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Merhaba
Rüyamda ailece bir yerden dönüyorduk.Hava karanlıktı.Minibüse binerken ablamla babam bindiğinde annemle beni minibüs almadan hareket etti.Boş yerde vardı.Annemle ben karanlıkta Metrobüse doğru yürürken içimden babama dualar ediyordum sağsalim olması için.Annemle ben metrobüs merdivenlerini çıkarken bazı basamaklar yerine demirler vardı ve demirlerin üzerinden gidiyorduk tutuna tutuna.Annem terliğini aşağı düşürüyordu ve ben aşağı inip terliği alıyordum ama küçük bir kız vardı vermek istemiyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Minibüse binememek.. Aslında bu bir bilinçaltı rüyası. Ancak belki habercidir diye yorumlayayım. Babanızın başka bir yere gitmesi, işle ya da ait olduğu sosyal grupla ilgili olrak sizden bir süre ayrı düşmesi söz konusu olabilir. O yokken kendinizi yalnız ve güvensiz hissediyorsunuz sanırım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA