Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MIKNATIS GÖRMEK

22.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sibel
Merhaba,ruyamda bi camideyim.Yalniz caminin yan yana 4oda kapisi var.4.oda bana ve arkadasima aitmis.Diger 3odanin kapilarinin ònu ayakkabi dolu icerde namaz kiliniyor ama bize ait odaya kimse gelip namaz kilmiyor.Disari cikiyorum.Niye bizde kimse namaz kilmiyor diyorum.Elimde beyaz bi kagit var.Onu zarf yapmaya calisiyorum.Bi ses diyorki eger onu zarf yaparsan sizin orayada gelip namaz klicaklar ama onu zarf yapman icin, arkadsinin elindekini oraya yapstrmasi lazim.Arkadsimin elinde miknatisVar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dileklerinizi gerçekleştirmek için bir şans verilmiş size. Ancak siz bir teklifte bulunmayın, bekleyin sizi bulacaklardır. Arkadaşınızın elindeki mıknatıs sizin çekiciliğiniz olduğunu haber veriyor. Hayatınıza yeni bir sayfa açmak için içsel ve dışsal kaostan uzak, beklentilerinizi sabırla karşılayın. Sizin kaderiniz arkadaşınıza, arkadaşınızın kaderi size bağlanmış. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA