Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MEZARLIKTA OLMAK

13.05.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kibris yolcusu
Ruyamda mezarliktayim sari yapraklar,iki yanim sira agaclar.Bir adam mavi-beyaz pjamali,namaz kasketli namaz kiliyor.Erkek cocuk goruyorum beni al der gibi bakiyor.Kucuk kizima(2 kizim var) cok benziyor yuzu ve zayifligi. Kizim 18 aylik o ise 5-6 yasinda gibi. Ona"Seni babanla almaya gelicez"diyorum.Sonra zaman geriye ya da ileriye akiyor bir kuvvetle geriye dogru cekiliyorum zaman degisiyor hissi.Korkuyla uyandim.Cinsiyet tayinli(erkek)tup bebek icin gidicez Kibrisa almaya gelicem demem o mu...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir erkek bebeğiniz olacak. Bunun için ilahi destekler almışsınız. Sizi zamanda ileriye taşımışlar ve bebeğinizi size göstermişler. Mezarlıkta olmanızın derin bir manası var. Bu bebek reenkarnasyon sırası gelmiş bir ruh olmalı. Sizi ailesi olarak seçmiş. Namaz kılan adam onun diğer yaşamını temsil ediyor olmalı, inançlı biriymiş. Reenkarnasyon konusunu internetten araştırın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA