Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MEZARLIĞA DÜŞMEK

23.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen selen karasu
Merhaba kahincimnSizden eski bi ruyami yorumlamanizi rica ediyorum. Eski esimle ayrilma surecinde gordugum bi ruya ama net olarak her detay hala aklimda. Kim bilir ne anlatmak istedi ruyam.nBi duvar bir tarafi yemyesil guzel bi bahce diger tarafi mezarlik. Esim yesil taraftan yuruyor ben duvarin ustunde yuruyorum yanyanayiz. Biraz ilerleyince mezarlik tarafina dustum. mezartasi ustume dusuyor. Kaldirip kurtulmaya calisirken tekrar altinda kaliyorum. Esime beni kurtar diyorum ama hic duymuyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne zaman ayrıldığınızı bilmem lazım. Bir yıldan eski rüyaların artık önemi kalmamıştır. Bu rüya o zamanlar size evliliğin ayrıltan iyi olacağını anlatmış olmalı. Ama içinde bulunduğunuz durum ve korkularınız da bu rüyayı yaratmış olabilir. Mezar, eskiyi anlatır. Ayrılınca eski sorunlarınız yeniden gündeme gelecek ve onlarla boğuşmak zorunda kalacaksınız. Üstelik eşiniz de sizi duymayacak, yardım etmeyecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA