Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MEZARINI HAZIRLAMAK

08.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ezop
Kendime mezar yeri alıyorum 2tane ilerdeki eşim içinmişbekarım hayatımda kimse yok eski nişanlımda yanımda ikimizde aynı yerden satın almışız ben dedemin tarafına sen babannenin tarafına yatarsın diyorum.sonra arkadaşımın evindeyim ev kalabalık yatacak yer arıyorum odanın birinde kanepedeyim annem dikiş dikiyor annemin odadan çıkmasını bekliyorum ölmek üzereyim arkadaşıma ve eşine hatıra kutumun yerini söylüyorum ben ölünce yakın diyorum birde eski sevgilime mektup yazmışım ona verin diyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölümü düşünmüşsünüz herhalde bu sıra çokça. İnsanlar kendi ölümleri önceden haber almazlar. O nedenle bu rüya elbette ki haberci bir rüya değil. Ama çevredeki ölümler, mezarlıklar, ölümcül hastalık haberleri bizi derinden etkiler ve bilinçaltımızda derin izler bırakırlar. Sanırım rüyayı böyle bir nedenden dolayı gördünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA