Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MEZARDAN ÇIKAN KİŞİDEN KORKMAK

05.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen pamuş9
Rüyamda pencereden dışarı bakarken iki adamın bir mezardan ölü bir adamı sürüterek çıkardıklarını gördüm. Dışarı çıkıyorum ve çıkardıkları ölü adamın canlandığını gözlerini hareket ettirdiğini görüyorum sonra birden adam ellerinden uçup dağın başına uçuyor birileri bu kişinin Hz. İsa olduğunu söylüyor bana baktığıni göruyorum ama bir ses onun Firavun olduğunu söylüyor korkuyorum o sırada kocaman bir taşı bana doğru yolluyor taştan kaçarken ses bana kendini bırak diyor ve uçup kurtuluyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bu bir bilinçlatı rüyası. İzlediğiniz şeylerden etkilenmişsiniz. Bu etkilenme çok uzun yıllar önce bile olsa son zamanlarda o etkilenmeyi su yüzüne çıkaran bir tetiklenme yaşamış olabilirsiniz. Örneğin bir ses, bir koku, bir sahne ya da bir konuşma korkularımızı bulundukları yerden hareket ettirebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA