Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MEZARDAKİ ÖLÜNÜN CANLANMASI

31.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen merve sultan
Rüyamda genç bir erkek yanimda bir mezar kazdi yalnız bulunduğumuz yer bir mezarlık değildi. Gece vaktiydi, kefen görülünce elleriyle kazmaya devam etti. Sanırım sevdiği kızın mezarı, yalnız mezar suyla doluydu. Birden kız gözlerini açtı işaret parmağını dudagina götürüp susmasini söyledi. Yan tarafını işaret etti. Dikkatlice bakınca yanında bir kesilmiş baş vardı bir erkeğe ait. Sonra sanki ruhu bedeninden ayrilir gibi gözetimi kapattı mezara tekrar yattı ruhu da oğlanın koluna girdi ve mezarda
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Uykunuz esnasında ruhunuz, yeni ölenlerin bulunduğu ara boyuta çıkmış. Burası bir mekandan çok bir hayal alemidir. Pek çok kez bu ara boyuta çıkar yeni ölenlerin hayallerinin içinden geçeriz. Genellikle tanıdığımız ölüler bizi çeker ama bazen de ruh ailemizden olan ölülerin hayallerine tanık oluruz. Mezardaki kız yeni ölmüş olmalı. O şimdi ölümünü algılamaya çalışıyor. Bu süreç ölüler için çok zor geçen zamanlardır. Ölümü idrak etmek, vicdani yüzleşme yaşamak ve ruhun yaralarını sarmak bu ara boyutun amacıdır. Ara boyutla ve ölülerin yaşadıkları ile ilgili yorumlar yaptım. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA