Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MEZARA YATMAK

09.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mrv
Annem rüyasında bi evdeymiş halam senin baban ölmedi demiş annemde ne diyorsun öldü 20 sene.görmeden asla inanmam yok mezarını açıp bakalım demiş.Annem hayır demiş.bakmaya gitmiş.annem halamı merak edip gitmiş.mezarlıkta bi mezarın üzerine yatmış halam.yanındaki mezardada başka bi adam uzanıyormuş.ortadaki mezarada annem oturmuş.Adama sormuş napıyor bu kadın ya.bende anlamadım demiş.Halam cevap vermemiş.Annemde hava aydınlansın gidiyim demiş sonra havaya bakmış Dolunay.aydınlatmış.annem gitmiş
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Baba tarafınızdan biri ve belki de halanız ağır bir durum yaşayabilir, vefat eden biri olabilir. Başka birinin uzanması bu durumun tanımadığınız biri ile aynı anda vefatı temsil edebilir ki bu da genellikle kaza ile meydana gelen vefatları temsil eder. Umarım bu bir bilinçaltı rüyasıdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA