Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MEZARA GÖMÜLMEK

23.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen alev polat
Selam ben 33 yasinda evli bir erkek bebek sahibiyim rüyamda tanimadigim yasli bir kadim islak toprakla benim göz kapaklarima düz bir çizgi çekiyor sonra tanimadigim insanlar beni mezara koyuyor müthiş bir korku oluşuyor bende sonra bir rahatlama sonra yine tanimadigim insanlara önce çok korktum 2-3 gün sonra ama alisiyoorsun diyorum uyandim ruyaydi şimdiden teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yaparak ara boyuta çıkmışsınız. Ara boyut yeni ölenlerin ruhlarının bulunduğu bölgedir ve ruhlar burada bir tür hayaller aleminde yaşarlar. Hayaller ruhun kendi kurguladığı senaryolardır ve yaşadığı dünya hayatına, bedenliyken inandığı şeylere göre her ruhun hayalleri farklıdır. Ben ara boyutla ilgili çok yorum yaptım. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okuyabilirsiniz. Siz ara boyuttaki bir ruhun hayallerinin içinden geçmişsiniz. Bunu çokça yaparız ve o hayallerin içinde birere figüran oluruz. Korkulacak bir şey yok, kendi ölümüne akıl erdiremeyen bir ruhun acılı hayalleri sizi etkilemiş, hepsi bu. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA