Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MEYVEYİ ÇÖPE ATMAK"

01.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yeşil (Bölüm 1)
Rüyamda kayınvalidemler memleketten kayısı göndermişler koli ile.arkadaşıma veriyorum. Annem yanımda arkadaşımın arkasından bakıyoruz. Elinde kayısı kolisiyle bizden çıkıyor çöp konteynerlerine doğru yürüyor ve çöpe atıyor. Çok şaşırıyorum hiç kayısı çöpe atılır mı diyorum anneme.Rüyanın sonunda beyaz bir tabağın içine kayısıları elimde bıçakla kesip kesip dilimliyorum. Kayısıların çekirdekleri yoktu. Benim esas sormak istediğim bu arkadaşınla yeni yeni samimi olmaya başladık.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aslında siz kendi rüyalarınızın dilini çözdünüz. Bu arkadaşınıza fazlaca ödün vermeyin. Sizin emeklerinizin değerini anlayabilecek biri değil. Yapacaklarınız yarın bir gün hiç yapılmamış gibi gösterilecek. Siz ailenizden zaman çalıp ona vakit ayırıyorsanız bunu anlamadığını bilmelisiniz. Onun talebi olusa derdini dinleyin ama siz ona yardım etmeyi teklif etmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA