Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA METROYA YETİŞEMEMEK

24.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen özge can
Rüyamda metro istasyonuna gidiyordum tanımadığım bir kızla.O kız beni bıraktı koşarak metroya gitti.Ben merdivenlerden inerken bir erkek su döktü ayağım kaysın da düşeyim diye.Gülüyordu.Sulu yerden geçerken kurumuştu.Metronun içinde cafe gibi bir yere gelmiştim.O kızı arıyordum,bulamadım.35li yaşlarda bir kadın kahvaltı tabağı verecekti beş saat beklersin ama dedi ama sonra hemen verdi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayat size ne getiriyorsa onu yaşayın çünkü böyle yaparsanız evren sizi koruyacak. Merdivenlerde ayağınıza su döken kişi ve size kahvaltı tabağını geç verebileceğini söyleyen kadın hayatın sizi kandıran yönlerini ya da sizin yanlış önyargılarınızı temsil ediyorlar. Yalnız başınıza yapmanız gereken şeyler var. Siz önyargılarınızdan sıyrılın, evren size yardım edecek. Geçtiğiniz yoldaki dikenler temizlenecek, merak etmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA