Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA METEOR DÜŞMESİ

29.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nilkız
Hastalığımdan dolayı ailemle bir dağ evine yerleşiyoruz. 3 tane kız çocuğu ve kuzular var, onları seviyorum. Komşu kızlardan biri kedime mama vermek için elini uzattığında kedim mamayı yemeyip gelen sese kulaklarını dikiyor. evimizin 3-4 metre ötesine bir meteor düşüyor. 1-2 dakika sonra 2-3 metre yakınımıza bir meteor düşüyor. Yerler çatlamaya başlıyor babam ve komşu sağlam yerlere geliyorlar derken evin tam dibine bir meteor daha düşüyor ve yer çatlaklarla birbirinden ayrılmaya başlıyor. Tabi bu sırada yangın çıkıyor. Kedimi kucağıma alıyorum. Ama babam çatlak Yerden sağlam kısma eremiyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne güzel yaşam koşullarına kavuştuk derken ne yazık ki ilahi adalet tecelli ediyor. Bir vebalin ödenmesi söz konusu. Konu ailenizin geçmişi ile ilgili olabilir. Evren bazen veballeri ödetmeden insana rahat vermez. Elbette ki geçici bir durum ama aileniz ve özellikle de babanız biraz sarsılabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA