Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MERDİVENLERİN ALTIN OLMASI

07.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sümeyye
Merhaba, ben rüyamda wc temizliyodum temizlikçi gibi sonra arkamı dönüp bembeyaz bi yere çıkıyodum şafak vakti gibiydi gökyüzü yıldızlarla doluydu çok yakındı tutabileceğim kadar yakındı ben o beyaz alana yürürken arkamdan gümüş merdivenlerden birileri şimdi ses çıkacak diyodu ve gökyüzüne baktığımda şimşeğin ardından gök gürültüsü sesi çıkıyodu ve merdivenler altına dönüşüyodu ve üstümde sultanların kıyafetine benzer kıyafet oluyodu rüyam bu şekilde çok merak ediyorum lütfen yorumlar mısınız
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkalarının sıkıntıları ile uğraşmış, yorulmuşsunuz ama artık bitmiş. Hayatınızda yepyeni bir dönem başlıyor. Hayalleriniz ayağınıza gelecek. Ve işaret verildiğinde büyük ve ses getirecek bir olay yaşayacaksınız. Arzu ettiğiniz noktaya geleceğinizin işaretini veriyor rüyanız. Herkese güzel gelen şeyler sizin için pırlanta kadar değerli olacak. Bambaşka biri olacaksınız ve hayatınız da herkesin imrandiği bir noktaya gelecek. Çok güzel bir rüya görmüşsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA