Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MERDİVENDEN DÜŞMEK

24.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Blmr
Gece yolun aşağısına giden çok uzun bir merdiven var merdivende önce bembeyaz kar var sonra o kar eriyip donan çamurlu bir buza dönüşüyor. Babam elinde bir kürekle merdivenin başında bunları temizlemeye başlıyor bende kayacağından korkup merdivenden inip orda duvar gibi duruyorum o sırada amcam geliyor babamla tartışıyorlar babam yapmak zorundaydım derken amcamın ayağı kayıyor merdivenin kenarından sonsuz bir karanlığa aşağı düşüyor arkasından da babam düşüyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanız kariyerinde ya da işinde yalnız kalmış, buna ve sorunlara çare ararken durum daha da çıkmaza girebilir. Ailevi bir sorun söz konusu. Amcanız babanızın yaptıklarından memnun değil ama babanızın elinden de fazlası gelmiyor, çabalıyor ama hepsi bu kadar. Bu rüya bir uyarı; iki kardeş birbirlerine destek olmak yerine anlaşmazlığa düşerlerse ikisi de çok şey kaybedecek. Rüyanızı ve yorumunu onlara anlatın, dikkatli olsunlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA