Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MERDİVENDEN ÇIKMAK

23.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugbiş ırmak
Rüyamda üzerimde abiye bir elbise merdivenden çıktıgımı gördüm elimdede bilgisayar kablosu varmış hatta merdivende bir adamda elinde bilgisayar kasası o da çıkıyor.yukarı çıktıgımda orda akrabamı dersiniz eski iş arkadaşlarımmı hepsi var.konuşmadıgımız teyzem orda yanında iki erkek çocuk var biri torunuymuş digeri kendi ogluymuş.1 yaşlarında bişey çocuk. sonra halamın oglu yemek yapmamızı istiyor patates haşlayın içine kaşar peynir koyun diyor kızımla dışarda yatıyoruz yerde bir bakıyorum kızımın yattıgı yerde su birikintisi kaldırıyorum onu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir müjdeli haber var, aile ile ve belki de mirasla ilgili bir konu. Sizin sosyal statünüz yükselecek. Bilgisayar ve kablolar bu haberleri internet üzerinden alabileceğinizi ya da interneti takip ederek bazı şeylere kavuşacağınızı haber veriyor. Bu kazancın bir kısmı vergiye gidecek ama kalan kısmı sizin çocuğunuz için düşündüğünüz geleceğe katkı sağlayabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA