Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MERDİVENDEN ÇIKMAK

01.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen set1903
Bayan bir arkadaş ile ilk önce bir yerde yer sildim. ondan sonra beraber bir yere giderken önümüze bir merdiven çıktı. bu merdivenlerden bu bayan arkadaşla çıkmaya başladık ben bir yerde takıldım oda benden biraz ilerde bir yerde takıldı,sonra bana yardım etmek için geri döndü.benim zorlandığım yere birkaç kişi daha geldi. bana yardım etmek için geri dönen bayan arkadaştan yardım istediler ama bu bayan arkadaş onlara yardım etmedi sadece bana yardım etti. sonra yardımlaşarak merdivenleri çıktık.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merdiven hayatı kolaylaştıran, kariyeri ya da sosyal konumu yükselten durumları temsil eder. hayat yolunuzda bir kadının yardımı sizi güçlendirecek olmalı. Gördüğünüz arkadaşınız özel biri değilse sadece bir kadını temsil ediyor olabilir. Hepimizin hayatta bir koruyucusu vardır. Yaşam yolumuzun bir yerinde onunla karşılaşırız ve bir yerden alıp diğerine taşır. Sizin de yaşam yolunuzu güzelleştirecek, size destek olacak bir kadın koruyucunuz olacak gibi görünüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA