Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MERDİVENDE KALMAK

12.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen çiçek
Arkadşm istihareye yattı benim hayatımda evli boşanıp benimle evlenmek isteyn biri var onun için yattı rüyada kendisini büyük çok geniş merdivenlr var başında duruyr ve aşırı kalabalık var inenler çıkanlar korkuyr adım atmaya düşüp zarar görecek diye fakt siyah tkm elbisli kıravatlı beyaz gömlekli orta boylu biri gelip seni indireyim diyr elini tutuyor bir kaç adım indiriyor bu yine korkuyor adam dur diyor belinden tutup biranda aşağıya indiriyor nasl indiğni hatırlamıyr kendni mutfakta buluyr
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşınız istediği kariyere ya da sosyal konuma ulaşamamış; bir erkek eli bekliyor, kendisini istediği hayata kavuşturacak beyaz atlı bir prens gibi. Bu rüyanın sizinle bir ilgisi yok. İstiare rüyaları hakkında önceden yazıdıklarımı okuyun lütfen. Bu arada size bir öneri; başkalarının mutsuzluğu üzerine kurulan mutluluklar her zaman hüsranla sonuçlanır. Çünkü ah'lar evrende yakanızı bırakmaz. Ayrıca erkekler bu konuda çok yalan söyleyebiliyorlar, çok dikkat edin olur mu? Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA