Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MERCİMEĞİ TUVALATE ATMAK

04.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Selam, misafir erkekle iş yeri servisine biniyorum ama, buna binmeye hakkınız yok diye indiriyorlar ve diğer erkekler onaylar gibi ses çıkarmıyor. Şikayete gidiyorum ve kurul beni haklı bulunca o adam omurgasız yaratık gibi gelip dizime başını dayıyor ter kokusu pis.Bir kadının salon seminerinde koltukta kucağımda yastıklayım. Tuvalete gireceğim ama kapı sürgüsü olmayınca arkadaşı bekliyor ve öyle giriyorum ki içeride çocuklar mercimek hububatı temiz tuvalet deliğine avuçlarıyla atıyorlar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizin ekibinizden ya da geçici olrak dahil olacağınız bir ekipten bazı tepkiler alacaksınız, belki de bunları aldınız ve cesurca kendi haklarınızı savundunuz. Haklılığınız ortaya çıkacak ve size bunu yaşatanların da kötü niyetleri anlaşılacak. Ter kokusu, zaten bunu herkesin hissettiğini anlatıyor. Siz yönetimin istediği şekilde davranan birisiniz. Tuvalet iş yerindeki zolru şeylerdir, çoçuklar haberleri temsil ediyorlar. Mercimek kısmet değildir, ufak tefek önemsiz şeyleri ifade eder. Bazı haberler nedeniyle ufak tefek ve önemsiz şeyler hayatınızdan çıkacak demek ki. Sıkıntı yaratan durumlar da bu nedenle ortadan kalkabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA