Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MELEKLERDEN BİR ŞEY ALMAK

06.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilara aslan
Merhaba gecenlerde gordugum ruyamda kucuklugumun gectıgı evımızın bahcesınde bu yasımda ve bu zamandayım rahmetlı babam ve annem var lar. ben yemek yedıkten sonra sofrayı sırkelemk ıcın asagı ınıp göge baktıgımda sıra sıra meleklerın dans edıp ucustukarını gordum . içlerınden bırısı benı fark edıp yaklastı bana elındekı yesıl seccadeyı verdı onların melek olduklarını bılıyordum ve ne dısı nede erkek di . cok merak edıyorum acaba yorumlarmısınız
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Meleklerden bir şey almak.. Melekler aslında bedensiz varlıklardır, saf enerjiden oluşurlar, negatif enerji içermediklerinden iyiliği temsil ederler. Onlara şekil yükleyen, cinsiyet veren bizleriz. Ve bizim verdiğimiz şekillere göre bize görünürler. Size seccadeyi veren ruhsal rehberlerinizdir, sizin deyiminizle, melekler. Seccade inançla ve sabırla beklemeyi temsil eder. Başka bir deyişle, uzun zamandır duacı olup beklediğiniz şeyler gerçekleşecek diyebilirim size. Belki de bu hayalleriniz taa çocukluğunuza dayanıyordur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA