Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA MELEK OLMAK

24.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sevgi dolgun
Mehrabalar. Rüyamda sabah dörtümüz yani babam annem ve abim kalkmisis ve ben ve abim kendimisi hazirliyioruz. Bu arada babamin hoslanmadigi birinden telefon geliyor. Bende o kisilen konusuyorum ve babam bana kiziyor. Daha sonra kapinin azinda ben merdivenleri inner inmez annem ve babam tartisiyorlar. O sira da halam geliyor. Annemin üstüne yüriyor. ve bir melek benim annemin kolundan tutuyor ve annem sanki öluyior. O melek bana diyorki: annen bir melek oldu merak etme. O boyunun ölcüsunu aldi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anneniz bütün günahlarının vebalini ödemiş, o artık çok değerli bir ruh, bir bilge, bir hayat öğretmeni. Belki çok acı çekti ama bu onun öte alemdeki payesini yükseltmiş. Biz zaten dünya hayatını bunun için yaşıyoruz. Anneniz ölmeyecek merak etmeyin; bundan sonra ruhsal rehberleri onu korumaya alacaklar ve ona acı çektirenler cezalandırılacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA